Podmienky a rýchle SMS pôžičky

Nepotrebujete sms pôžičku práve teraz? Aj tak sa oplatí zaregistrovať. Ak máte svoju kartu klienta – žiadne nečakané výdavky Vás nemôžu prekvapiť! Kedykoľvek a kdekoľvek, peniaze do 5 minút na účte.
www.sms-pozicka.eu – ako to funguje?
Len raz sa zaregistrujete, získate kartu klienta a keď budete potrebovať sms pôžičku, už len pošlete sms! Navyše žiadosť o sms pôžičku Vám zaberie najviac pár minút. S našou kartou klienta máte dostupnú sms pôžičku vždy po ruke! Otvára Vám nové možnosti čerpania sms pôžičiek bez akýchkoľvek záväzkov!
Čo treba spĺňať na to, aby ste dostali sms pôžičku?
Aby ste mohli požiadať o našu novú pôžičku cez sms musíte byť občanom Slovenskej republiky starším ako 18 rokov, nesmú Vás evidovať registre dlžníkov. Môžete mať iné pôžičky, ale nie omeškané platby pri splácaní svojich záväzkov, alebo porušenia dlhových povinností v iných finančných inštitúciách.
Koľko si s sms-pozicka.eu môžem požičať?
S našou novou sms pôžičkou máte kedykoľvek k dispozícii od 20 € až do 350€. Pri Vašej prvej sms pôžičke však máte možnosť získať sms pôžičku do výšky 100€. Potom kedykoľvek budete potrebovať až do 350€. Môžete si požičať na 5, 10 alebo 15 dní. Navyše existuje jednoduchá možnosť, ako si svoju sms pôžičku predĺžiť.
Ako to celé v skutočnosti prebieha?
Keď sa zaregistrujete – na ďalší pracovný deň Vám kuriérska služba doručí do vlastných rúk Vašu kartu klienta. Teraz Vás už od Vašej sms pôžičky delí len niekoľko jednoduchých krokov...
  1. Požiadajte si o pôžičku cez sms! Napíšte nám na tel.č. 0902 02 09 09 len číslo Vašej karty klienta, dobu splatnosti sms pôžičky a čiastku, ktorú si chcete požičať. VZOR:000000 15 250 (píšte len čísla a oddeľte medzerou). Obratom Vám zašleme sms, ktorú je treba čím skôr potvrdiť textom: ANO SUHLASIM. Keď dostaneme od Vás toto potvrdenie, môžeme Vám peniaze poslať na Váš účet.
  2. Požiadajte o sms pôžičku na našej web stránke! Prihláste sa so Svojim číslom mob. telefónu a číslom karty klienta. Vyberte si výšku Vašej sms pôžičky a dobu splatnosti. UPOZORNENIE: V priebehu pár minút na Váš mob. telefón pošleme správu, ktorú je treba čím skôr potvrdiť textom: ANO SUHLASIM. Keď dostaneme od Vás toto potvrdenie, môžeme Vám peniaze poslať na Váš účet.
DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE!
Ak sa Váš bankový účet nachádza v jednej z bánk, kde má vedené účty aj naša spoločnosť, sms pôžičku môžete mať na účte už o niekoľko minút!
Ak sa Váš bankový účet ale nenachádza v jednej z bánk, kde má vedené účty aj naša spoločnosť, zvyčajne trvá prevod 1 deň, závisí to ale od Vašej banky!
NAŠE BANKOVÉ ÚČTY:
Tatra banka: 2629865828/1100
VÚB: 2598410758/0200
SLSP: 0424904513/0900
Poštová banka: 0020317478/6500

Zmluvné podmienky...

AKCIA: PENIAZE ZADARMO

VZOR ZMLUVY O SMS PÔŽIČKE

Požičiavajte si zodpovedne, aby ste vedeli reálne zhodnotiť možnosti vrátenia v poskytovaných krátkodobých termínoch splatnosti